Zapraszamy na kolejną edycję ferii zimowych z Techniką Pływania. Tym razem organizujemy dla was półkolonie w dwóch terminach i w różnych lokalizacjach! 

Stawiamy na aktywne i kreatywne spędzenie wolnego czasu w czasie ferii zimowych 2022 r.

I TURNUS, 31.01-04.02.2022r. Współorganizator Swim Stars🤩

KIEDY I GDZIE: Od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-16:30. Praga-Północ ul. Kawęczyńska 36

DLA KOGO: dla dzieci w wieku 6-13 lat. Dzieci zostaną podzielone pod względem wieku na mniejsze grupy.

WYŻYWIENIE: drugie śniadanie, dwudaniowy obiad, zdrowe przekąski, woda.

ATRAKCJE: 3 x wyjście na pływalnie, zajęcia na sali gimnastycznej z elementami różnych dyscyplin sportowych, lodowisko na placu Konesera, wycieczka do Hangar 646, odwiedziny w Muzeum iluzji w Koneserze, szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej, zwiedzanie muzeum Cosmo Discovery, laserowy paintball (dodatkowo płatne 40 zł)

CENA: 850 zł dla uczestników zajęć pływackich Technika Pływania, 890 zł dla pozostałych klientów. 10% zniżki dla rodzeństwa, 10% zniżki w przypadku zapisu na dwa turnusy. Rabaty nie łączą się.

II TURNUS, 07.02-11.02.2022r.

KIEDY I GDZIE: Od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-16:30. Praga-Południe, Szkoła Podstawowa nr 373 im. Ignacego Jana Paderewskiego ul. Angorska 2.

DLA KOGO: dla dzieci w wieku 6-13 lat. Dzieci zostaną podzielone pod względem wieku na mniejsze grupy.

WYŻYWIENIE: drugie śniadanie, dwudaniowy obiad, zdrowe przekąski, woda.

ATRAKCJE: 3 x wyjście na pływalnie, zajęcia na sali gimnastycznej z elementami różnych dyscyplinsportowych (piłka ręczna, koszykówka), trening i mini zawody w profesjonalny studio TreningLAB, wycieczka do Stacja Grawitacja (do wyboru: ścianka wspinaczkowa, trampoliny, park linowy), pierwsza pomoc przedmedyczna, wykład i ćwiczenia dot. stresu i radzenia sobie z jego objawami, warsztaty w manufakturze cukierków, zajęcia w terenie, kręgielnia.

CENA: 850 zł dla uczestników zajęć pływackich Technika Pływania. 890 zł dla pozostałych klientów. 10% zniżki dla rodzeństwa, 10% zniżki w przypadku zapisu na dwa turnusy. Rabaty nie łączą się.

 

Regulamin uczestnictwa i szczegółowy harmonogram.

Zapisy przez formularz Google, lub w wiadomości email technika.plywania@gmail.com