Pływalnia Wodnik

Informacje kontaktowe
Abrahama 10
Warszawa
telefon: 502 367 157

Informacje o parkingu
Bezpłatny ogrodzony parking znajduje się przed obiektem

Pływalnia znajduję przy ul. Abrahama 10. Obiekt posiada dwie niecki sportowa, rekreacyjna o głębokości 1,1 m, z gejzerami, leżankami wodnymi oraz kaskadą , saunę , jacuzzi oraz zjeżdżalnię.. Na basenie „Wodnik” prowadzimy profesjonalne treningi pływackie dla młodzieży i dorosłych

Obiekt idealnie nadaje się dla osób zaczynających swoją przygodę z pływaniem jak i doświadczonych sportowców. Na basenie prowadzimy zajęcia indywidualne w godzinach porannych.

Ponadto w obiekcie: sauna, sala fitness.

Prowadzone zajęcia

Skierowane do osób dorosłych

 

Zajęcia prowadzone na basenie sportowym lub na basenie rekreacyjnym. Skierowane do osób  zaczynających przygodę z pływaniem jak i do osób chcących udoskonalić nabyte już umiejętności pływacki. Poziom dostosowany do umiejętności podopiecznego.

Istnieje możliwość zajęć w grupie dwu osobowej.

Zalecany czas treningu to 45min.

Na zajęciach kładziemy nacisk na całkowite rozluźnienie całego ciała w wodzie oraz na nauce prawidłowego oddechu.
Po opanowaniu tych dwóch czynników zaczynamy pracę nad prawidłową technika pływacka dostosowaną do możliwość podopiecznego.

Brak ograniczenia wiekowego

 

Zajęcia prowadzone na basenie sportowym lub na basenie rekreacyjnym. Skierowane do osób  zaczynających przygodę z pływaniem jak i do osób chcących udoskonalić nabyte już umiejętności pływacki. Zajęcia prowadzone w godzinach porannych lub wieczornych.

Poziom dostosowany do umiejętności podopiecznego.

Dla dzieci od 5.5 lat do 9 lat

 

Zajęcia prowadzone na basenie sportowym lub na basenie rekreacyjnym. Bez rodzica w wodzie. Zajęcia w grupie dwuosobowej. Na zajęciach nie wykorzystujemy rękawków. Na zajęciach główny nacisk kładziemy na całkowitym rozluźnieniu ciała w wodzie, prawidłowym oddech oraz na poprawnej pracy nóg.
Poziom dostosowany do umiejętności podopiecznego.

Dla dzieci od 7 do 14 lat

Zajęcia prowadzone na skrajnym torze basenu sportowego skierowane do dzieci, które dopiero zaczynają naukę pływania, jak i do tych, które chcą udoskonalić nabyte już umiejętności pływackie.

Na zajęciach skupiamy się na prawidłowej technice pływackiej oraz na tym aby na każdych zajęciach dziecko czuło się bezpiecznie i było dumne z swoich osiągnięć.

Nasz program obejmuje trzy poziomy oparte na umiejętnościach dziecka, kadra trenerska po pierwszych zajęciach określi najbardziej odpowiedni poziom dla twojego dziecka

  • 6 pływaków
  • 40 min zajęć
  • 49 zł za zajęcia

Jako jedna z nielicznych szkół pływackich Nasze zajęcia trwają 40min , uważamy ,że jest to optymalny czas zajęć na których bez presji czasu jesteśmy w stanie wykonać cały plan.

Lokalizacja

Jagiellońska 7
03-721 Warszawa

KONTAKT

Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-15:00

☎ +48 502 367 157 - Filip
☎  +48 790 382 519- Paulina
technika.plywania@gmail.com

Zapisy przyjmujemy wyłącznie przez formularz zgłoszeniowy (odpowiedz na zapis trwa do 3 dni)

W sprawach pilnych (po 15:00) prosimy o wiadomość sms. 

W przypadku chęci odrobienia zajęć prosimy o wiadomość mail.