Jesteśmy grupą przyjaciół związanych ze sportem od najmłodszych lat. Pozytywni, pomocni, pracowici oraz otwarci na wszelkie nowości dzisiejszego świata. Celem założonej przez nas szkoły pływania jest między innymi promocja zdrowego stylu życia wśród dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Popularyzujemy uprawianie różnych form aktywności. Stwarzamy pozytywną więź ze sportem u naszych podopiecznych. U najmłodszych stawiamy na naukę poprzez zabawę u starszych pływaków skupiamy się na prawidłowej technice pływackiej.

Dążymy do zmiany sposobu postrzegania wysiłku fizycznego, otwarcia społeczeństwa na szerokopojęty rozwój i troskę o własne zdrowie. Dbamy ponadto o rozwój psychiczny w kontekście tworzenia relacji, prawidłowego funkcjonowania w społeczeństwie, radzenia sobie z problemami oraz stresem dnia codziennego. Dodatkowo edukujemy w kwestii bezpieczeństwa nad wodą oraz udzielania pierwszej pomocy.

Pragniemy stworzyć każdemu warunki do skorzystania ze sposobów na prawidłowy rozwój i dbanie o swoją kondycję psychiczną oraz fizyczną.

Paulina Prządak

Współzałożycielka szkoły pływania Technika Pływania oraz klubu sportowego Technika Rozwoju i Sportu. Była zawodniczka klubu sportowego Polonia Warszawa – wielokrotna finalistka i medalistka Mistrzostw Polski juniorów. Reprezentantka kraju na zawodach międzynarodowych. Doświadczona, certyfikowana instruktorka pływania, specjalizuje się w pracy z dziećmi oraz niemowlakami. Stawia na naukę poprzez dobrą zabawę.

Filip Radgowski

Współzałożyciel szkoły pływania Technika Pływania oraz prezes Fundacji Technika Rozwoju i Sportu. Były zawodnik, doświadczy instruktor, pasjonat sportu jakim jest pływanie. Czuje się dobrze w pracy zarówno z dziećmi, jak i dorosłymi.

Przywiązuje ogromną wagę do kształtowania prawidłowej techniki oraz indywidualizacji procesu nauczania i treningu. Łatwo nawiązuje kontakt, budzi zaufanie a co za tym idzie nawiązuje przyjacielskie relacje z podopiecznymi.

Karolina Szyszkowska

Absolwentka Akademii Leona Koźmińskiego i aktualna zawodniczka Masters. Od 3 miesiąca życia jej żywiołem jest woda. Przez lata kariery związana z klubem Polonia Warszawa, Koźmiński Swim Team. Instruktorka pływania, tenisa ziemnego, ratowniczka WOPR i animatorka czasu wolnego.

Medalistka zawodów rangi krajowej oraz rekordzistka Tajwanu. Na co dzień zdeterminowana, konsekwentna i wymagająca, stara się przekazać zdobytą wiedzę na temat odpowiedniej techniki oraz treningu sportowego.

Robert Skolimowski

Instruktor sportu o specjalności pływanie i ratownik wodny RWR z wieloletnim doświadczeniem . Instruktor nauki pływania niemowląt oraz instruktor pływania dla osób z niepełnosprawnościami. Ukończył kurs podstawowy nauki pływania według zasad Halliwick.

Najlepiej czuje się prowadząc zajęcia terapeutyczne, indywidualne jak również grupowe oraz zajęcia dla dzieci z rodzicami w wodzie. Wolontariusz stowarzyszenia TO MA SENS. Pasjonat sportów siłowych i lekkoatletyki. Współzałożyciel i wolontariusz fundacji im.Kamili Skolimowskiej.

Bartek Mika

Doświadczony zawodnik wielu dyscyplin sportowych, czynny ratownik wodny oraz instruktor Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej. Organizator wyjazdów dla młodzieży.

Przyszły fizjoterapeuta, aktualnie studiujący na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Pozytywny, otwarty i energiczny. Specjalizuje się w pracy z dziećmi w każdym wieku.

Martyna Drabik

Związana z pływaniem od najmłodszych lat, była zawodniczka, wielokrotna Mistrzyni Polski. Instruktorka pływania i trener przygotowania motorycznego. Studentka i pasjonatka psychologii.

Pracownik Fundacji Technika Rozwoju i Sportu oraz Fundacji Otylii Jędrzejczak. Prowadzi zajęcia z klientami w każdym wieku, dba o ich rozwój na wielu płaszczyznach. Na codzień otwarta, cierpliwa i konsekwentna.

Jakub Rutkowski

Pasjonat sportów wodnych i drużynowych. Doświadczony instruktor windsurfingu oraz koszykówki. Certyfikowany trener pływania, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku.

Przyszły trener przygotowania motorycznego. Pracuje głównie z dziećmi, jednak dobrze czuje się również w pracy z osobami dorosłymi. Uważnie analizuje potrzeby podopiecznych. Kontaktowy, zabawny, zaraża pozytywną energią.

KONTAKT

Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-15:00

☎ +48 502 367 157 - Filip
☎  +48 790 382 519- Paulina
technika.plywania@gmail.com

Zapisy przyjmujemy wyłącznie przez formularz zgłoszeniowy (odpowiedz na zapis trwa do 3 dni)

W sprawach pilnych (po 15:00) prosimy o wiadomość sms. 

W przypadku chęci odrobienia zajęć prosimy o wiadomość mail.