Nauka i doskonalenie w okresie wakacyjnym

Inwestycja na całe życie

Pływanie to doskonała forma aktywności fizycznej. Poprawia kondycję, wytrzymałość oraz siłę mięśni, bez nadmiernego obciążania stawów, co czyni je odpowiednim ćwiczeniem dla osób w różnym wieku i o różnym poziomie sprawności fizycznej.

Instruktorzy prowadzący zajęcia w okresie wakacyjnym 

Cierpliwość, umiejętności komunikacyjne, zdolność dostosowania indywidualnych potrzeb nauczania do podopiecznych to tylko niektóre cechy trenerów Technika Pływania.

Paulina Prządak

Nauka i doskonalenie pływania dzieci do lat 8.

Robert Skolimowski

Zajęcia terapeutyczne. Nauka pływania dla dzieci i dorosłych.

Karolina Szyszkowska

Nauka i doskonalenie pływalnia osób dorosłych, dzieci i młodzieży. Reprezentantka Polski na Mistrzostwach Świata Masters w 2023 r.

Filip Radgowski

Doskonalenie technik pływackich młodzież i dorośli.

Pływamy w dzielnicy Praga Południe i Praga Północ

Pływalnia DOSIR „Prawy Brzeg” – ul. Jagiellońska 7.

Pływalnia „Szuwarek” – ul. Biłgorajska 2.

Pływalnia „Wodnik” – ul. Bora Komorowskiego 40 (czynna od 20 sierpnia).

 

Cennik zajęć wakacyjnych 

Dodatkowo do ceny zajęć, należy doliczyć bilet wstępu na pływalnię. Pływalnie honorują karty multipsort itp. Dzieci do lat 5 – wstęp bezpłatny. Koszt biletu normalnego (17-19 zł / 60 min), bilet ulgowy (12 – 14 zł).

Istnieje możliwość wykupu zajęć 40 min i 45 min. 

Co zyskasz dzięki pływaniu ?

Rozwój osobisty i pewność siebie:

Nauka pływania może być wyzwaniem, zwłaszcza dla osób początkujących. Jeśli jednak osiągniemy sukces, zyskujemy poczucie satysfakcji i wzmacniamy pewność siebie.

Umiejętność ratowania życia:

Posiadanie umiejętności pływania może sprawić, że będziesz w stanie pomóc innym w sytuacjach awaryjnych na wodzie.

Aktywność społeczna i rekreacyjna:

Pływanie jest świetnym sposobem na spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi. Można razem uczestniczyć w zajęciach na basenie, plażowaniu czy pływaniu na jeziorach, co buduje więzi społeczne i dostarcza wspólnych pozytywnych doświadczeń.

Redukcja stresu:

Pływanie to forma relaksu, która pozwala na oderwanie się od codziennych problemów i stresów. Woda ma kojący wpływ na umysł, co może pomóc w redukcji napięcia i lęku.

Zdrowie fizyczne:

Regularne pływanie poprawia kondycję, wytrzymałość oraz siłę mięśni, bez nadmiernego obciążania stawów, co czyni je odpowiednim ćwiczeniem dla osób w różnym wieku i o różnym poziomie sprawności fizycznej.

Wspomaganie układu oddechowego i krążeniowego:

Podczas pływania konieczne jest kontrolowanie oddechu, co sprzyja wzmocnieniu układu oddechowego. Dodatkowo, regularna aktywność w wodzie korzystnie wpływa na układ krążenia, poprawiając wydolność serca i obniżając ryzyko chorób sercowo-naczyniowych.

Opinie naszych podopiecznych 

Wszystkie nasze opinie są dostępne po wpisaniu „Technika Pływania – szkoła pływania”  w Google Maps.

Nauka pływania z „Techniką pływania” jest dla mojego syna prawdziwą przyjemnością. W ciągu kilku miesięcy z dziecka bojącego się wejść do głębokiego basenu stał się pływakiem, który najchętniej przeprowadziłby się na basen 😉 Wspaniała kadra, profesjonalne podejście, łatwa i szybka komunikacja rodzica z trenerami. Gorąco polecam.

Małgorzata Grabczewska

Mama Teo

Zajęcia są prowadzone w ciekawy i przyjazny sposób. W trakcie lekcji pływania jest czas na rozwijanie umiejętności i na zabawę. Dzięki miłej atmosferze wprowadzanej przez trenerów łatwo pokonać lęk przed wodą i z niecierpliwością czekać na kolejne lekcje.

Joanna

Sprawdź nas na Instagramie! 

Zarażamy miłością do wody !